Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
4. liga - Divizie F logó
Csehország · 2026/27 szezon

4. liga - Divizie F 2026/27: eredmények, tabella és program

4. liga - Divizie F 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group F - 14.

Mérkőzés
96
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 2
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:48
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
96 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 4,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

4. liga - Divizie F 2026/2027

94 meccs
Befejezett meccs94
Gól / meccs3,66
BTTS68,1%
Over 2,576,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Bospor Bohumín122,503,581,2583,3%100,0%
2Kravare122,252,251,0858,3%66,7%
3Vratimov122,252,081,4275,0%83,3%
4Hlučín121,922,001,3366,7%75,0%
5Valašské Meziříčí121,672,171,5066,7%66,7%
6Opava II111,642,362,0072,7%100,0%
7Stonava121,581,751,6766,7%75,0%
8Zabreh111,361,271,2763,6%54,6%
9Jiskra Rýmařov121,252,251,7566,7%83,3%
10Nový Jičín121,251,501,8350,0%58,3%
11Frydek-Mistek B111,181,912,1881,8%90,9%
12Pustá Polom111,001,552,1872,7%72,7%
13Šumperk120,921,251,5075,0%58,3%
14Břidličná120,831,422,2575,0%83,3%
15Bílovec120,750,832,2550,0%66,7%
16Frýdlant120,251,083,8366,7%91,7%