Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Gamma Ethniki - Group 9 logó
Görögország · 2026/27 szezon

Gamma Ethniki - Group 9 2026/27: eredmények, tabella és program

Gamma Ethniki - Group 9 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 9 - 6.

Mérkőzés
25
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 4
Helyi adat
2026. 11. 01. 07:23
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
25 mérkőzés 12 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek1 perce

Csapat0
Mérkőzés25
Befejezett21
Élő0
Következő4
Aktuális fordulóGroup 9 - 6

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Gamma Ethniki - Group 9 2026/2027

21 meccs
Befejezett meccs21
Gól / meccs1,76
BTTS14,3%
Over 2,523,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Asteras Varis42,501,000,2525,0%0,0%
2Asteras Magoula32,330,670,000,0%0,0%
3Ilisiakos42,251,000,250,0%0,0%
4Thyella Diastavroseos41,751,250,250,0%25,0%
5AE Mykonos41,751,000,250,0%25,0%
6Nea Ionia41,501,250,750,0%25,0%
7Pannaxiakos41,251,251,0025,0%25,0%
8Ilioupoli41,251,501,5075,0%50,0%
9Ethnikos Asteras31,000,330,670,0%0,0%
10Asteras Kaisarianis10,000,001,000,0%0,0%
11Saronikos Anavyssou40,000,001,750,0%25,0%
12Acharnaikos30,000,333,3333,3%100,0%