Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Nacional B logó
Bolivia · 2026/27 szezon

Nacional B 2026/27: eredmények, tabella és program

Nacional B 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Quarter-finals.

Mérkőzés
93
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 33
Helyi adat
2026. 11. 01. 11:28
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
93 mérkőzés 24 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 1,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek1 perce

Csapat0
Mérkőzés93
Befejezett59
Élő0
Következő33
Aktuális fordulóQuarter-finals

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Nacional B 2026/2027

59 meccs
Befejezett meccs59
Gól / meccs3,20
BTTS49,2%
Over 2,554,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1CD IN San Juan FC62,673,000,5033,3%50,0%
226 de Febrero72,141,140,7114,3%14,3%
3Hiska Nacional32,002,332,0066,7%66,7%
4Independiente CBBA101,901,600,9030,0%40,0%
5Virginia81,881,500,8850,0%25,0%
6Deportivo Tigres61,831,670,5033,3%33,3%
7Ciudad Nueva Santa Cruz61,831,831,5083,3%66,7%
8Deportivo FATIC71,711,710,8628,6%42,9%
9Mineros Potosi81,632,131,3875,0%62,5%
10EM Huanuni41,502,002,5050,0%75,0%
11Atletico Sucre41,501,752,50100,0%100,0%
12Wilstermann Cooperativa71,432,001,8657,1%71,4%
13Unión Tarija51,201,201,4020,0%60,0%
14Ingenieros31,002,001,6766,7%66,7%
15Municipal Tiquipaya31,001,671,67100,0%33,3%
16CD Guadalajara21,001,501,50100,0%50,0%
17Club Universitario41,001,251,7525,0%50,0%
18Primero Mayo41,001,001,7550,0%75,0%
19San Martin de Yacuiba50,801,001,2020,0%20,0%
20Universitario Tarija40,250,503,2550,0%75,0%