Chile · 2026/27 szezon
Segunda División 2026/27: eredmények, tabella és program
Segunda División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Relegation Group - 2.
- Mérkőzés
- 54
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 2 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
54 mérkőzés
14 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
96,1% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok elavultak21 órája
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
ColchaguaTrasandino0–1VégeReal San JoaquínProvincial Ovalle1–1VégeGeneral VelásquezDeportes Rengo1–0VégeConcón NationalMunicipal Salamanca0–0VégeSantiago MorningLota Schwager1–4VégeSantiago CityLinares Unido0–1VégeMunicipal SalamancaSantiago City2–2VégeTrasandinoConcón National3–1VégeProvincial OvalleGeneral Velásquez1–2VégeLota SchwagerDeportes Rengo5–1VégeColinaSantiago Morning1–1VégeProvincial OsornoLinares Unido1–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Lota Schwager71729367Javuló trend ↑2Trasandino62638550Javuló trend ↑3Deportes Rengo52529126Gyengülő trend ↓4Santiago City51506055Gyengülő trend ↓5General Velásquez48504560Gyengülő trend ↓6Linares Unido43485137Javuló trend ↑7Municipal Salamanca43463555Gyengülő trend ↓8Colina40384054Javuló trend ↑9Provincial Osorno40395340Stabil trend →10Concón National38424535Gyengülő trend ↓11Colchagua37332966Javuló trend ↑12Provincial Ovalle37383545Javuló trend ↑13Santiago Morning37334043Gyengülő trend ↓14Real San Joaquín32294031Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
51 meccsSegunda División 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 2,17 | 2,33 | 0,83 | 66,7% | 66,7% | |
| 2 | 8 | 1,88 | 2,13 | 1,25 | 62,5% | 62,5% | |
| 3 | 7 | 1,57 | 2,29 | 1,86 | 85,7% | 71,4% | |
| 4 | 8 | 1,50 | 1,50 | 1,13 | 62,5% | 50,0% | |
| 5 | 8 | 1,50 | 1,13 | 1,00 | 62,5% | 37,5% | |
| 6 | 7 | 1,43 | 1,29 | 1,57 | 42,9% | 28,6% | |
| 7 | 8 | 1,38 | 0,88 | 1,13 | 25,0% | 37,5% | |
| 8 | 8 | 1,25 | 1,13 | 1,63 | 50,0% | 62,5% | |
| 9 | 6 | 1,17 | 1,33 | 1,50 | 66,7% | 66,7% | |
| 10 | 7 | 1,14 | 1,00 | 1,14 | 57,1% | 42,9% | |
| 11 | 8 | 1,13 | 0,88 | 1,38 | 62,5% | 37,5% | |
| 12 | 7 | 1,00 | 0,71 | 0,86 | 14,3% | 14,3% | |
| 13 | 7 | 1,00 | 1,00 | 1,43 | 71,4% | 57,1% | |
| 14 | 7 | 0,86 | 1,00 | 1,71 | 71,4% | 28,6% |