Mexikó · 2026/27 szezon
Liga Premier Serie A 2026/27: eredmények, tabella és program
Liga Premier Serie A 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Apertura - 11.
- Mérkőzés
- 110
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 19
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 20:59
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 82/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
110 mérkőzés
20 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
73,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek35 másodperce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Halcones NegrosReal Apodaca1–0VégeAcambaroVaqueros Reynosa2–2Tizenegyesek utánDragones de OaxacaMineros de Fresnillo2–0VégeReal RefinerosGuerreros3–2VégeArtesanos MetepecAtlético Saltillo4–0VégeDelfines CoatzacoalcosLa Tribu de Cd. Juarez3–1VégeCiervosFC Santiago0–3VégeCañoneros MarinaAcatlan2–4VégeGuerreros del PacificoHéroes de Zaci5–0VégeCalor de San PedroCorrecaminos UAT II1–4VégeFC SantiagoReal Refineros6–0VégeReal ApodacaGuerreros del Pacifico3–3Tizenegyesek után
Következő mérkőzések
Héroes de ZaciCalor de San Pedro–ProgramFC SantiagoHalcones Negros–ProgramAcatlanReal Refineros–ProgramCorrecaminos UAT IIDelfines Coatzacoalcos–ProgramMineros de FresnilloAcambaro–ProgramAtlético SaltilloCiervos–ProgramLa Tribu de Cd. JuarezCañoneros Marina–ProgramVaqueros ReynosaArtesanos Metepec–ProgramGuerrerosGuerreros del Pacifico–ProgramReal ApodacaDragones de Oaxaca–Program
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Dragones de Oaxaca757710064Javuló trend ↑2Acambaro737410060Gyengülő trend ↓3Artesanos Metepec71748073Gyengülő trend ↓4FC Santiago67639272Javuló trend ↑5Mineros de Fresnillo60606472Javuló trend ↑6La Tribu de Cd. Juarez60609248Gyengülő trend ↓7Delfines Coatzacoalcos56596256Javuló trend ↑8Acatlan55629714Javuló trend ↑9Halcones Negros55538844Javuló trend ↑10Correcaminos UAT II54576452Javuló trend ↑11Vaqueros Reynosa52597133Gyengülő trend ↓12Guerreros46467035Javuló trend ↑13Guerreros del Pacifico46447133Gyengülő trend ↓14Calor de San Pedro3129700Gyengülő trend ↓15Real Refineros3026670Stabil trend →16Atlético Saltillo2729500Gyengülő trend ↓17Real Apodaca24174020Gyengülő trend ↓18Ciervos2115490Javuló trend ↑19Cañoneros Marina130230Stabil trend →20Héroes de Zaci115110Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
89 meccsLiga Premier Serie A 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,30 | 2,70 | 0,90 | 50,0% | 60,0% | |
| 2 | 9 | 2,22 | 3,22 | 1,00 | 55,6% | 66,7% | |
| 3 | 9 | 2,22 | 2,00 | 0,67 | 33,3% | 55,6% | |
| 4 | 10 | 1,90 | 2,30 | 0,70 | 20,0% | 60,0% | |
| 5 | 7 | 1,86 | 2,43 | 2,14 | 71,4% | 71,4% | |
| 6 | 10 | 1,80 | 2,30 | 1,30 | 60,0% | 80,0% | |
| 7 | 10 | 1,80 | 1,60 | 0,70 | 30,0% | 40,0% | |
| 8 | 9 | 1,78 | 1,56 | 1,11 | 66,7% | 55,6% | |
| 9 | 9 | 1,78 | 1,78 | 1,67 | 77,8% | 77,8% | |
| 10 | 10 | 1,70 | 1,60 | 1,20 | 40,0% | 50,0% | |
| 11 | 10 | 1,60 | 2,20 | 1,40 | 40,0% | 80,0% | |
| 12 | 8 | 1,38 | 1,75 | 1,63 | 62,5% | 75,0% | |
| 13 | 9 | 1,33 | 1,78 | 1,67 | 33,3% | 55,6% | |
| 14 | 8 | 0,88 | 1,75 | 2,63 | 50,0% | 87,5% | |
| 15 | 8 | 0,88 | 1,25 | 2,63 | 62,5% | 87,5% | |
| 16 | 9 | 0,78 | 1,67 | 2,67 | 66,7% | 77,8% | |
| 17 | 10 | 0,50 | 1,00 | 2,00 | 50,0% | 60,0% | |
| 18 | 9 | 0,44 | 1,22 | 3,33 | 44,4% | 77,8% | |
| 19 | 7 | 0,14 | 0,29 | 3,71 | 14,3% | 85,7% | |
| 20 | 7 | 0,00 | 0,57 | 4,29 | 42,9% | 85,7% |