Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Diski Challenge logó
South Africa · 2026/27 szezon

Diski Challenge 2026/27: eredmények, tabella és program

Diski Challenge 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 6.

Mérkőzés
48
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 4
Helyi adat
2026. 11. 01. 02:24
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
48 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészeképpen most

Csapat0
Mérkőzés48
Befejezett44
Élő0
Következő4
Aktuális fordulóRegular Season - 6

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Diski Challenge 2026/2027

44 meccs
Befejezett meccs44
Gól / meccs3,00
BTTS45,5%
Over 2,547,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Kaizer Chiefs U2353,003,401,0060,0%80,0%
2Mamelodi Sundowns U2362,172,501,3366,7%83,3%
3Sekhukhune United U2362,171,831,1733,3%50,0%
4Golden Arrows U2362,002,501,1733,3%33,3%
5Siwelele U2352,001,000,4020,0%20,0%
6Orlando Pirates U2361,672,331,1766,7%66,7%
7TS Galaxy U2361,670,670,6716,7%16,7%
8AmaZulu U2351,401,000,6020,0%20,0%
9Stellenbosch U2351,401,802,2080,0%80,0%
10Polokwane City U2361,171,171,3366,7%50,0%
11Milford FC U2360,831,001,5050,0%33,3%
12Kruger United U2350,800,801,6040,0%40,0%
13Marumo Gallants U2350,801,802,8060,0%60,0%
14Chippa United U2360,671,003,3366,7%66,7%
15Richards Bay U2350,600,401,400,0%20,0%
16Durban City U2350,200,602,4040,0%40,0%