Brazília · 2026/27 szezon
Copa Paulista 2026/27: eredmények, tabella és program
Copa Paulista 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Final.
- Mérkőzés
- 38
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 10. 18. 04:07
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 74/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
38 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
86,5% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak17 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
São José ECUnião São João0–0Tizenegyesek utánUnião São JoãoSão José EC1–1VégeSão José ECNoroeste1–0VégeUnião São JoãoGrêmio Prudente2–1VégeNoroesteSão José EC1–1VégeGrêmio PrudenteUnião São João0–0VégeJuventusUnião São João1–1VégeLinenseGrêmio Prudente1–2VégeSão José ECComercial3–0VégeNoroestePrimavera SP0–0Tizenegyesek utánComercialSão José EC0–0VégePrimavera SPNoroeste2–2Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Santo André8710040100Stabil trend →2Primavera SP676110067Gyengülő trend ↓3XV de Piracicaba61674080Stabil trend →4Linense60675373Stabil trend →5Grêmio Prudente59626366Javuló trend ↑6São José EC58584580Stabil trend →7União São João51504468Stabil trend →8Juventus46336070Stabil trend →9Noroeste44395347Stabil trend →10Bandeirante SP42504040Stabil trend →11Paulista40505020Stabil trend →12EC São Bernardo31254040Stabil trend →13Comercial27223333Javuló trend ↑14Marília210060Stabil trend →15Oeste120200Stabil trend →16São Caetano10800Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
37 meccsCopa Paulista 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3,00 | 1,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 2 | 3 | 2,00 | 1,33 | 0,67 | 33,3% | 33,3% | |
| 3 | 2 | 2,00 | 1,00 | 0,50 | 50,0% | 0,0% | |
| 4 | 7 | 1,86 | 1,57 | 0,86 | 42,9% | 57,1% | |
| 5 | 6 | 1,83 | 2,83 | 0,83 | 50,0% | 83,3% | |
| 6 | 8 | 1,75 | 1,13 | 0,50 | 37,5% | 25,0% | |
| 7 | 10 | 1,50 | 1,10 | 0,80 | 60,0% | 30,0% | |
| 8 | 4 | 1,50 | 1,00 | 1,50 | 25,0% | 50,0% | |
| 9 | 4 | 1,50 | 1,25 | 2,00 | 50,0% | 75,0% | |
| 10 | 6 | 1,17 | 1,33 | 1,33 | 66,7% | 33,3% | |
| 11 | 4 | 1,00 | 1,50 | 0,75 | 25,0% | 25,0% | |
| 12 | 4 | 0,75 | 1,00 | 1,50 | 25,0% | 25,0% | |
| 13 | 6 | 0,67 | 0,83 | 1,67 | 16,7% | 33,3% | |
| 14 | 4 | 0,25 | 0,00 | 3,25 | 0,0% | 50,0% | |
| 15 | 2 | 0,00 | 0,00 | 1,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 16 | 2 | 0,00 | 0,50 | 3,50 | 50,0% | 100,0% |