Németország · 2026/27 szezon
Oberliga - Schleswig-Holstein 2026/27: eredmények, tabella és program
Oberliga - Schleswig-Holstein 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Schleswig-Holstein - 16.
- Mérkőzés
- 104
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 9
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 23:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
104 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
1,1% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek5 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
VfR NeumünsterRotenhof1–2VégePhönix L. IILübeck II3–2VégeHolstein Kiel IIKilia Kiel3–5VégeRapid LubeckSV Eichede2–5VégeNordmark SatrupHeider SV0–0VégeKaltenkirchenUnion Neumünster1–0VégeHohenwestedtTSB Flensburg0–1VégeEckernförder SVOldenburger SV2–0VégeTSB FlensburgVfR Neumünster2–3VégeRotenhofKaltenkirchen2–2VégePhönix L. IIEckernförder SV1–1VégeKilia KielRapid Lubeck12–2Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Holstein Kiel II758310044Gyengülő trend ↓2Kilia Kiel708310028Javuló trend ↑3SV Eichede67639664Javuló trend ↑4VfR Neumünster626710028Stabil trend →5Heider SV60679232Stabil trend →6Rotenhof59678036Stabil trend →7TSB Flensburg56539640Javuló trend ↑8Union Neumünster514710024Javuló trend ↑9Oldenburger SV43371008Javuló trend ↑10Phönix L. II3730768Stabil trend →11Eckernförder SV3337640Stabil trend →12Rapid Lubeck3123800Gyengülő trend ↓13Lübeck II3133640Gyengülő trend ↓14Hohenwestedt3027644Javuló trend ↑15Kaltenkirchen2520520Javuló trend ↑16Nordmark Satrup22202816Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
93 meccsOberliga - Schleswig-Holstein 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,55 | 3,64 | 1,27 | 45,5% | 90,9% | |
| 2 | 12 | 2,17 | 3,75 | 1,75 | 83,3% | 91,7% | |
| 3 | 11 | 2,09 | 2,82 | 1,73 | 81,8% | 100,0% | |
| 4 | 12 | 1,83 | 2,00 | 1,67 | 75,0% | 75,0% | |
| 5 | 12 | 1,75 | 2,08 | 2,00 | 75,0% | 66,7% | |
| 6 | 11 | 1,73 | 2,45 | 1,18 | 63,6% | 63,6% | |
| 7 | 12 | 1,67 | 2,08 | 1,25 | 41,7% | 58,3% | |
| 8 | 11 | 1,36 | 2,55 | 1,91 | 81,8% | 81,8% | |
| 9 | 11 | 1,27 | 2,64 | 2,18 | 63,6% | 90,9% | |
| 10 | 12 | 1,00 | 1,92 | 2,25 | 91,7% | 83,3% | |
| 11 | 12 | 1,00 | 1,75 | 2,33 | 83,3% | 75,0% | |
| 12 | 12 | 0,92 | 1,50 | 2,92 | 75,0% | 75,0% | |
| 13 | 12 | 0,83 | 1,33 | 2,58 | 66,7% | 83,3% | |
| 14 | 12 | 0,83 | 1,83 | 4,00 | 66,7% | 83,3% | |
| 15 | 12 | 0,75 | 1,50 | 3,00 | 83,3% | 83,3% | |
| 16 | 11 | 0,55 | 0,73 | 2,18 | 54,6% | 54,6% |