Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Serie C logó
Brazília · 2026/27 szezon

Serie C 2026/27: eredmények, tabella és program

Serie C 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 17.

Mérkőzés
56
Tabellás csapat
0
Élő / következő
4 / 0
Helyi adat
2026. 10. 25. 02:59
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
56 mérkőzés 20 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok elavultak7 napja

Csapat0
Mérkőzés56
Befejezett52
Élő4
Következő0
Aktuális fordulóRegular Season - 17

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Serie C 2026/2027

52 meccs
Befejezett meccs52
Gól / meccs2,27
BTTS48,1%
Over 2,534,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Figueirense32,331,330,6766,7%66,7%
2Maringá102,101,200,5040,0%20,0%
3Maranhão32,002,001,0066,7%66,7%
4Santa Cruz91,670,890,5633,3%0,0%
5Ypiranga-RS31,671,671,3366,7%66,7%
6Ferroviária111,641,551,0045,5%36,4%
7Floresta91,560,890,7833,3%11,1%
8Barra21,501,501,0050,0%50,0%
9Botafogo PB81,380,880,7525,0%12,5%
10Brusque91,331,781,67100,0%66,7%
11Anápolis31,330,670,6733,3%0,0%
12Amazonas21,001,501,50100,0%50,0%
13Inter De Limeira91,001,441,5655,6%55,6%
14Paysandu90,890,671,4433,3%33,3%
15Guarani Campinas30,671,672,33100,0%100,0%
16Caxias30,330,331,3333,3%33,3%
17Confiança20,000,001,000,0%0,0%
18Ituano20,000,001,500,0%0,0%
19Volta Redonda20,000,502,0050,0%50,0%
20AO Itabaiana20,000,503,0050,0%50,0%