Macedonia · 2026/27 szezon
Cup 2026/27: eredmények, tabella és program
Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 16.
- Mérkőzés
- 22
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 10. 28. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 72/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
22 mérkőzés
31 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
72,7% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum4 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
PelisterSileks0–3VégeVardar SkopjeTikveš1–3VégeStrugaBelasica2–0VégeFK RabotnickiSasa3–2VégeMakedonija GjPBregalnica Štip2–2Tizenegyesek utánSkopjeNovaci1–0VégeBashkimi KumanovoShkëndija Haraçinë0–2VégeVardar NegotinoFK Rabotnicki0–8VégeKrosu Sport BitolaTikveš0–13VégeMogilaAresimi0–12VégeTeteksBregalnica Štip1–4VégeSasaShkupi 19271–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Akademija Pandev96100100100Stabil trend →2Sileks96100100100Stabil trend →3Aresimi96100100100Stabil trend →4Struga9610010080Stabil trend →5Tikveš9610010080Stabil trend →6Shkëndija Haraçinë9610010080Stabil trend →7FK Rabotnicki9210010060Stabil trend →8Skopje8710040100Stabil trend →9Makedonija GjP706710060Stabil trend →10Bregalnica Štip666710040Stabil trend →11Bashkimi Kumanovo595010060Stabil trend →12Vardar Skopje555010040Stabil trend →13Pelister515010020Stabil trend →14Belasica46506040Stabil trend →15Sasa46506040Stabil trend →16Novaci46502080Stabil trend →17Shkupi 1927170060Stabil trend →18Kozuv Gevgelija170060Stabil trend →19Ohrid170060Stabil trend →20Teteks130400Stabil trend →21Osogovo130400Stabil trend →22Pobeda Valandovo130400Stabil trend →23Detonit Plachkovica130400Stabil trend →24Studenicani130400Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
22 meccsCup 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3,00 | 8,00 | 0,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 2 | 1 | 3,00 | 12,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 3 | 2 | 3,00 | 6,00 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 4 | 2 | 3,00 | 5,50 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 5 | 1 | 3,00 | 8,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 6 | 2 | 3,00 | 2,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 7 | 1 | 3,00 | 3,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 8 | 2 | 3,00 | 1,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 9 | 2 | 2,00 | 5,00 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 10 | 2 | 2,00 | 3,00 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 11 | 2 | 1,50 | 3,00 | 1,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 12 | 2 | 1,50 | 2,50 | 1,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 13 | 2 | 1,50 | 3,00 | 2,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 14 | 2 | 1,50 | 1,50 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 15 | 2 | 1,50 | 1,50 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 16 | 2 | 1,50 | 0,50 | 0,50 | 0,0% | 0,0% | |
| 17 | 1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 18 | 1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 19 | 1 | 0,00 | 0,00 | 1,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 20 | 1 | 0,00 | 1,00 | 3,00 | 100,0% | 100,0% |