Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
LFA First Division logó
Liberia · 2026/27 szezon

LFA First Division 2026/27: eredmények, tabella és program

LFA First Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 5.

Mérkőzés
45
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 65/100
45 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek6 perce

Csapat0
Mérkőzés45
Befejezett44
Élő0
Következő1
Aktuális fordulóRegular Season - 5

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

LFA First Division 2026/2027

44 meccs
Befejezett meccs44
Gól / meccs3,09
BTTS59,1%
Over 2,556,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1BEA Mountain53,002,801,0080,0%80,0%
2Paynesville52,603,801,80100,0%100,0%
3NPA Anchors42,501,500,7550,0%50,0%
4Freeport52,401,801,2040,0%40,0%
5Heaven Eleven52,001,800,4020,0%40,0%
6Fassell52,001,800,8060,0%40,0%
7Discoveries52,001,400,8060,0%60,0%
8LPRC Oilers51,402,402,0080,0%80,0%
9LISCR51,401,200,8020,0%40,0%
10Wologizi41,251,251,5050,0%50,0%
11Downtown51,201,202,0040,0%60,0%
12Borough50,801,001,6060,0%40,0%
13Black Man Warrior50,600,601,4020,0%20,0%
14District 1750,601,202,8080,0%80,0%
15Golden Dream50,400,801,6060,0%40,0%
16Watanga50,401,001,8080,0%60,0%
17Gardnersville50,401,403,00100,0%80,0%
18Shaita50,200,802,4060,0%60,0%