Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Regionalliga - Bayern logó
Németország · 2026/27 szezon

Regionalliga - Bayern 2026/27: eredmények, tabella és program

Regionalliga - Bayern 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Bayern - 5.

Mérkőzés
126
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 8
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 71/100
126 mérkőzés 19 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 56,9% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Regionalliga - Bayern 2026/2027

116 meccs
Befejezett meccs116
Gól / meccs3,13
BTTS57,8%
Over 2,558,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1TSV 1860 München122,002,251,2558,3%66,7%
2Memmingen132,000,920,5415,4%23,1%
3Bayern München II111,732,181,5563,6%45,5%
4Augsburg II121,671,831,7550,0%91,7%
5SpVgg Unterhaching131,621,461,0046,2%46,2%
6Schwaben Augsburg121,581,501,5866,7%75,0%
7Buchbach141,571,791,7971,4%64,3%
8Nürnberg II121,501,671,3375,0%58,3%
9Eichstätt121,421,171,2533,3%41,7%
10Bayreuth121,332,081,5866,7%83,3%
11Illertissen121,331,671,3341,7%66,7%
12Wacker Burghausen121,252,422,1783,3%83,3%
13FC Schweinfurt 05121,251,331,6766,7%50,0%
14Eltersdorf121,171,751,7575,0%58,3%
15Vilzing111,001,451,9163,6%54,6%
16Greuther Fürth II121,001,502,0058,3%58,3%
17Ansbach130,920,851,6253,9%46,2%
18Aubstadt120,830,921,5041,7%41,7%
19Landsberg130,691,152,2369,2%61,5%