Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
UEFA U21 Championship - Qualification logó
Nemzetközi · 2027/28 szezon

UEFA U21 Championship - Qualification 2027/28: eredmények, tabella és program

UEFA U21 Championship - Qualification 2027/28 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group Stage - 24.

Mérkőzés
68
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 06. 23:57
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
68 mérkőzés 51 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum7 napja

Csapat0
Mérkőzés68
Befejezett68
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóGroup Stage - 24

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

UEFA U21 Championship - Qualification 2027/2028

68 meccs
Befejezett meccs68
Gól / meccs3,40
BTTS47,1%
Over 2,554,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Germany U2133,003,330,3333,3%66,7%
2Greece U2133,002,670,6733,3%66,7%
3Republic of Ireland U2133,003,001,3366,7%66,7%
4Scotland U2123,003,501,0050,0%50,0%
5Italy U2123,003,501,0050,0%50,0%
6France U2142,503,251,0075,0%50,0%
7Iceland U2132,332,670,6766,7%33,3%
8Netherlands U2132,332,670,6733,3%66,7%
9Kosovo U2132,333,001,6766,7%100,0%
10Finland U2132,332,671,6766,7%66,7%
11Belgium U2132,330,670,000,0%0,0%
12Spain U2132,007,001,0066,7%100,0%
13Austria U2122,004,001,00100,0%50,0%
14Portugal U2132,002,330,6733,3%66,7%
15Croatia U2132,001,330,6733,3%33,3%
16Israel U2122,002,001,50100,0%50,0%
17Moldova U2122,001,501,0050,0%50,0%
18Ukraine U2122,001,501,0050,0%50,0%
19Norway U2131,672,330,6766,7%33,3%
20Denmark U2131,671,000,3333,3%0,0%