Japán · 2026/27 szezon
WE League 2026/27: eredmények, tabella és program
WE League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 7.
- Mérkőzés
- 42
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 10
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
42 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak2 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Sanfrecce Hiroshima WVegalta Sendai W1–2VégeCerezo Osaka WElfen Saitama W4–0VégeAlbirex Niigata WUrawa Reds W0–2VégeTokyo Verdy Beleza WOmiya Ardija Ventus W2–1VégeJEF United WNojima Stella W0–0VégeUrawa Reds WSanfrecce Hiroshima W2–0VégeParceiro Nagano WOmiya Ardija Ventus W0–1VégeTokyo Verdy Beleza WCerezo Osaka W1–2VégeSanfrecce Hiroshima WParceiro Nagano W1–0VégeOmiya Ardija Ventus WCerezo Osaka W1–2VégeUrawa Reds WINAC Kobe Leonessa W2–0VégeVegalta Sendai WNojima Stella W0–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1JEF United W76875684Stabil trend →2Urawa Reds W74808076Stabil trend →3Cerezo Osaka W64678060Stabil trend →4Tokyo Verdy Beleza W626710033Gyengülő trend ↓5INAC Kobe Leonessa W47478820Stabil trend →6Sanfrecce Hiroshima W46504753Gyengülő trend ↓7Vegalta Sendai W44475636Stabil trend →8Nojima Stella W40403252Stabil trend →9Omiya Ardija Ventus W33333340Javuló trend ↑10Parceiro Nagano W28172047Javuló trend ↑11Elfen Saitama W26273220Stabil trend →12Albirex Niigata W227852Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
32 meccsWE League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 2,60 | 1,40 | 0,40 | 40,0% | 40,0% | |
| 2 | 5 | 2,40 | 2,00 | 0,60 | 40,0% | 40,0% | |
| 3 | 5 | 2,00 | 2,00 | 1,00 | 60,0% | 80,0% | |
| 4 | 6 | 2,00 | 2,50 | 1,67 | 100,0% | 100,0% | |
| 5 | 6 | 1,50 | 1,17 | 1,17 | 33,3% | 33,3% | |
| 6 | 5 | 1,40 | 2,20 | 2,00 | 80,0% | 80,0% | |
| 7 | 5 | 1,40 | 1,40 | 1,60 | 60,0% | 60,0% | |
| 8 | 5 | 1,20 | 0,80 | 1,20 | 40,0% | 40,0% | |
| 9 | 6 | 1,00 | 0,83 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 10 | 5 | 0,80 | 0,80 | 2,00 | 40,0% | 60,0% | |
| 11 | 6 | 0,50 | 0,50 | 1,33 | 33,3% | 33,3% | |
| 12 | 5 | 0,20 | 0,20 | 1,20 | 20,0% | 20,0% |