Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Regionalliga - SudWest logó
Németország · 2026/27 szezon

Regionalliga - SudWest 2026/27: eredmények, tabella és program

Regionalliga - SudWest 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Sudwest - 14.

Mérkőzés
117
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 11. 01. 23:18
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 70/100
117 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 51,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum2 perce

Csapat0
Mérkőzés117
Befejezett117
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóSudwest - 14

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Regionalliga - SudWest 2026/2027

117 meccs
Befejezett meccs117
Gól / meccs2,97
BTTS62,4%
Over 2,560,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1VfR Aalen132,231,770,7738,5%38,5%
2VfR Mannheim132,151,770,6946,2%46,2%
3SGV Freiberg131,922,081,0053,9%69,2%
4Eintracht Trier131,771,231,2330,8%46,2%
5Kickers Offenbach131,621,921,3869,2%61,5%
6Freiburg II131,541,851,3876,9%69,2%
7Stuttgarter Kickers131,541,381,3153,9%53,9%
8FC 08 Homburg131,381,231,2369,2%53,9%
9SV Sandhausen131,381,461,6969,2%61,5%
10TSV Steinbach131,231,541,5461,5%61,5%
11Eintracht Frankfurt II131,231,381,4669,2%69,2%
12FC Astoria Walldorf131,081,461,5469,2%61,5%
13FSV Mainz 05 II131,081,081,9276,9%69,2%
14FSV Frankfurt131,001,541,7776,9%76,9%
15SSV Ulm 1846130,851,151,5461,5%38,5%
16Kaiserslautern II130,851,231,9261,5%69,2%
17Hessen Kassel130,851,382,2369,2%76,9%
18Barockstadt Fulda-Lehn.130,691,312,1569,2%69,2%