Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Segunda División RFEF - Group 2 logó
Spanyolország · 2026/27 szezon

Segunda División RFEF - Group 2 2026/27: eredmények, tabella és program

Segunda División RFEF - Group 2 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group 2 - 9.

Mérkőzés
81
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 5
Helyi adat
2026. 11. 01. 11:08
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 82/100
81 mérkőzés 19 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 65,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek45 másodperce

Csapat0
Mérkőzés81
Befejezett75
Élő0
Következő5
Aktuális fordulóGroup 2 - 9

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Segunda División RFEF - Group 2 2026/2027

75 meccs
Befejezett meccs75
Gól / meccs2,44
BTTS49,3%
Over 2,544,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Barcelona B92,441,890,5633,3%55,6%
2Espanyol II72,292,430,7157,1%71,4%
3Olot81,881,751,0062,5%50,0%
4Terrassa81,880,880,2512,5%12,5%
5Girona II91,781,891,3355,6%66,7%
6Manresa81,751,750,8850,0%50,0%
7Osasuna II81,751,250,6325,0%25,0%
8Ebro91,561,441,1144,4%44,4%
9Reddis81,381,001,2550,0%25,0%
10Tudelano81,131,381,5075,0%75,0%
11Peña Sport81,131,131,3850,0%37,5%
12UD Logroñés II81,131,001,5050,0%50,0%
13Utebo91,000,891,0077,8%22,2%
14Barbastro81,000,881,0050,0%25,0%
15Náxara80,750,501,6337,5%37,5%
16Calamocha80,630,632,1337,5%37,5%
17SD Logroñés90,560,781,6755,6%44,4%
18Arnedo90,330,782,3366,7%66,7%
19Castellón II10,000,001,000,0%0,0%