Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
World Cup - Women - Qualification Europe logó
Nemzetközi · 2027/28 szezon

World Cup - Women - Qualification Europe 2027/28: eredmények, tabella és program

World Cup - Women - Qualification Europe 2027/28 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Semi-finals.

Mérkőzés
32
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 13. 23:57
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
32 mérkőzés 32 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum18 napja

Csapat0
Mérkőzés32
Befejezett32
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóSemi-finals

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX

A szezon kiemelt játékosprofiljai

Játékosközpont ›

Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.

Szezonadatok

World Cup - Women - Qualification Europe 2027/2028

32 meccs
Befejezett meccs32
Gól / meccs4,16
BTTS34,4%
Over 2,571,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Sweden W23,007,500,000,0%100,0%
2Republic of Ireland W23,006,000,000,0%100,0%
3Netherlands W23,005,500,000,0%100,0%
4Iceland W23,004,500,000,0%100,0%
5Norway W23,004,000,000,0%50,0%
6England W23,004,000,5050,0%100,0%
7Portugal W23,003,500,5050,0%100,0%
8Switzerland W23,004,501,5050,0%50,0%
9Austria W23,003,000,5050,0%100,0%
10Wales W23,002,000,000,0%50,0%
11Finland W23,003,001,00100,0%100,0%
12Scotland W23,002,501,0050,0%50,0%
13Ukraine W23,002,000,5050,0%50,0%
14Italy W22,001,500,5050,0%0,0%
15Slovenia W22,002,501,5050,0%50,0%
16Poland W21,501,501,5050,0%50,0%
17Belgium W21,501,501,5050,0%50,0%
18Belarus W20,500,501,5050,0%0,0%
19Turkey W20,501,502,5050,0%50,0%
20Czechia W20,001,002,5050,0%50,0%