Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Copa Uruguay logó
Uruguay · 2026/27 szezon

Copa Uruguay 2026/27: eredmények, tabella és program

Copa Uruguay 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 16.

Mérkőzés
47
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 3
Helyi adat
2026. 10. 30. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
47 mérkőzés 27 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 97,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok elavultak1 napja

Csapat0
Mérkőzés47
Befejezett44
Élő0
Következő3
Aktuális fordulóRound of 16

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Copa Uruguay 2026/2027

44 meccs
Befejezett meccs44
Gól / meccs2,80
BTTS43,2%
Over 2,550,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Deportivo Maldonado53,003,200,6060,0%80,0%
2Boston River42,501,500,5025,0%25,0%
3Juventud52,401,400,600,0%40,0%
4Club Nacional32,332,000,6733,3%66,7%
5Liverpool Montevideo42,251,500,250,0%25,0%
6Danubio52,002,601,0040,0%60,0%
7Plaza Colonia32,001,000,6733,3%33,3%
8Atletico Torque41,751,751,0025,0%25,0%
9Cerrito41,751,751,2550,0%50,0%
10Central Espanol41,752,002,2550,0%75,0%
11CA River Plate31,331,331,0033,3%33,3%
12Albion FC31,331,001,6766,7%66,7%
13Penarol41,251,001,2550,0%25,0%
14Cerro Largo41,000,751,0050,0%25,0%
15Racing Montevideo31,001,332,6766,7%100,0%
16Defensor Sporting30,670,330,6733,3%0,0%
17Atenas30,672,332,67100,0%100,0%
18Wanderers40,501,252,50100,0%75,0%
19Oriental30,330,671,3366,7%33,3%
20Cerro30,330,671,6766,7%33,3%