Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
National League - National logó
New Zealand · 2026/27 szezon

National League - National 2026/27: eredmények, tabella és program

National League - National 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Championship Group - 6.

Mérkőzés
30
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 11. 01. 08:28
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
30 mérkőzés 12 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 93,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum31 másodperce

Csapat0
Mérkőzés30
Befejezett30
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóChampionship Group - 6

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

National League - National 2026/2027

30 meccs
Befejezett meccs30
Gól / meccs3,83
BTTS56,7%
Over 2,563,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Birkenhead United52,402,801,2020,0%40,0%
2Auckland City52,202,401,0060,0%60,0%
3Cashmere Technical62,173,500,5033,3%66,7%
4Wellington Olympic52,002,401,2060,0%80,0%
5Miramar52,002,201,2080,0%60,0%
6Napier City Rovers51,401,802,6080,0%60,0%
7Auckland United61,332,171,5066,7%66,7%
8Eastern Suburbs50,801,002,6060,0%80,0%
9Wellington Phoenix II50,801,203,8060,0%60,0%
10Ferrymead Bays60,670,501,8333,3%33,3%
11Auckland FC 260,171,503,6783,3%100,0%
12Miramar10,000,002,000,0%0,0%