Luunja eredmények, meccsek és forma
Luunja aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 00:20
V18.9 Csapatközpont 360
Luunja meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VGYGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
5GY0D5V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs2,00
BTTS70%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
45formaindex / 1001,36 pont/meccs
5GY0D6V
Lőtt gól / meccs2,64
Kapott gól / meccs2,00
BTTS73%11 lefedett
Over 2,582%11 lefedett
Kapott gól nélkül9%11 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs4,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs4,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
2GY0D2V
Lőtt gól / meccs4,50
Kapott gól / meccs2,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,5100%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
3GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
3GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Esiliiga BParnu JK Vaprus U21 – Luunja2–0VEsiliiga BTallinna Kalev II – Luunja2–3GYEsiliiga BLuunja – Legion11–0GYEsiliiga BJohvi Phoenix – Luunja1–3GYEsiliiga BJK Tabasalu – Luunja1–2GYEsiliiga BLevadia U19 – Luunja1–0VEsiliiga BLuunja – Tulevik3–2GYEsiliiga BJK Tabasalu – Luunja3–2VEsiliiga BLuunja – Levadia U192–5VEsiliiga BLuunja – Johvi Phoenix2–3VEsiliiga BTartu Kalev – Luunja2–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
50/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.