Nancy eredmények, meccsek és forma
Nancy aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Nancy meccsközpont
Helyi csapatarchívum17 órája
Utolsó forma
GYGYGYGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,364 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
70formaindex / 1002,10 pont/meccs
7GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs1,364 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
64formaindex / 1001,91 pont/meccs
7GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,55
Kapott gól / meccs1,00
BTTS45%11 lefedett
Over 2,545%11 lefedett
Kapott gól nélkül36%11 lefedett
xG / meccs1,364 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,242 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,242 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS20%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs1,242 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,482 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs1,482 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs1,482 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 2RED Star FC 93 – Nancy1–4GYLigue 2Nancy – Laval1–0GYLigue 2Annecy – Nancy1–2GYLigue 2Nancy – Guingamp1–0GYKlub felkészülési mérkőzésekFC Saarbrücken – Nancy2–1VLigue 2Rodez – Nancy3–4GYLigue 2Nancy – Reims1–2VLigue 2Nantes – Nancy1–0VLigue 2Nancy – Dunkerque2–0GYLigue 2PAU – Nancy0–1GYLigue 2Nancy – Montpellier0–1V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
62/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.