Seraing United eredmények, meccsek és forma
Seraing United aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Seraing United meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 napja
Utolsó forma
GYGYVVGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,133 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,10 pont/meccs
3GY2D5V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,90
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,133 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
3GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,55
Kapott gól / meccs1,91
BTTS64%11 lefedett
Over 2,564%11 lefedett
Kapott gól nélkül9%11 lefedett
xG / meccs1,133 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,812 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,812 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,812 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,771 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs1,771 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
22formaindex / 1000,67 pont/meccs
1GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,83
Kapott gól / meccs2,50
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs1,771 lefedett
Legutóbbi eredmények
Challenger Pro LeagueSeraing United – Liège1–0GYChallenger Pro LeagueSeraing United – Excelsior Virton3–1GYCupZulte Waregem – Seraing United3–0VChallenger Pro LeagueKAA Gent II – Seraing United3–2VCupKnokke – Seraing United2–5GYChallenger Pro LeagueKRC Genk II – Seraing United2–2DChallenger Pro LeagueSeraing United – Sporting Hasselt1–2VChallenger Pro LeagueDender – Seraing United2–0VChallenger Pro LeagueSeraing United – K. Lierse S.K.1–1DChallenger Pro LeagueClub Brugge II – Seraing United3–2VChallenger Pro LeagueSeraing United – Lokeren-Temse0–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
34/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LDLWW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.