Hannover 96 U19 eredmények, meccsek és forma
Hannover 96 U19 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 11:57
V18.9 Csapatközpont 360
Hannover 96 U19 meccsközpont
Csapatprogram naprakész13 perce
Utolsó forma
GYGYGYGYGY

Wolfsburg U19
U19 Bundesliga · Preliminary
2026. 11. 07. 13:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs4,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
8GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,89
Kapott gól / meccs1,89
BTTS78%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
89formaindex / 1002,67 pont/meccs
8GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,89
Kapott gól / meccs1,89
BTTS78%9 lefedett
Over 2,589%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs4,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
86formaindex / 1002,57 pont/meccs
6GY0D1V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs1,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
86formaindex / 1002,57 pont/meccs
6GY0D1V
Lőtt gól / meccs4,00
Kapott gól / meccs1,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,586%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
2GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
2GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
2GY0D0V
Lőtt gól / meccs3,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS100%2 lefedett
Over 2,5100%2 lefedett
Kapott gól nélkül0%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
U19 BundesligaHannover 96 U19 – Paderborn U197–0GYU19 BundesligaHannover 96 U19 – Havelse U194–1GYDFB Junioren PokalHannover 96 U19 – Hamburger SV U196–5GYU19 BundesligaHannover 96 U19 – Meppen U194–2GYU19 BundesligaHannover 96 U19 – Arminia Bielefeld U191–0GYDFB Junioren PokalBerliner U19 – Hannover 96 U192–3GYU19 BundesligaHannover 96 U19 – Wolfsburg U194–2GYU19 BundesligaPaderborn U19 – Hannover 96 U192–4GYU19 BundesligaHannover 96 U19 – Preußen Münster U192–3V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
75/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.