Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
DFB Junioren Pokal logó
Németország · 2026/27 szezon

DFB Junioren Pokal 2026/27: eredmények, tabella és program

DFB Junioren Pokal 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 16.

Mérkőzés
24
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 09. 20. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 68/100
24 mérkőzés 32 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 33,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum41 napja

Csapat0
Mérkőzés24
Befejezett24
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóRound of 16

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

DFB Junioren Pokal 2026/2027

24 meccs
Befejezett meccs24
Gól / meccs4,79
BTTS62,5%
Over 2,583,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Bayern München U1923,004,001,0050,0%100,0%
2Heidenheim U1923,004,502,0050,0%100,0%
3Magdeburg U1923,002,500,000,0%50,0%
4Hertha BSC U1923,003,501,50100,0%100,0%
5Hoffenheim U1923,002,500,5050,0%50,0%
6Kaiserslautern U1923,004,502,50100,0%100,0%
7Hannover 96 U1923,004,503,50100,0%100,0%
8Wolfsburg U1922,001,501,00100,0%50,0%
9Mainz 05 U1921,504,001,000,0%50,0%
10Bayer Leverkusen U1921,505,003,0050,0%100,0%
11Hamburger SV U1921,504,504,00100,0%100,0%
12Stuttgart U1921,502,502,50100,0%100,0%
13Köln U1921,501,501,50100,0%100,0%
14Karlsruher SC U1921,501,502,00100,0%100,0%
15Borussia M'bach U1921,501,001,500,0%50,0%
16MSV Duisburg U1921,501,502,000,0%100,0%
17Fortuna Düsseldorf U1911,001,001,00100,0%0,0%
18Berliner U1910,002,003,00100,0%100,0%
19St. Pauli U1910,001,002,00100,0%100,0%
20BAK 07 U1910,001,002,00100,0%100,0%