Chateauroux eredmények, meccsek és forma
Chateauroux aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 03:30
V18.9 Csapatközpont 360
Chateauroux meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
VVDVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
0GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,71
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
14formaindex / 1000,43 pont/meccs
0GY3D4V
Lőtt gól / meccs0,86
Kapott gól / meccs1,71
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs3,00
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs3,00
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
0formaindex / 1000,00 pont/meccs
0GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,33
Kapott gól / meccs3,00
BTTS33%3 lefedett
Over 2,533%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
0GY3D1V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
0GY3D1V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
0GY3D1V
Lőtt gól / meccs0,50
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group CSaint-Priest – Chateauroux2–1VNational 2 - Group CChateauroux – Rumilly Vallières4–7VNational 2 - Group CIstres – Chateauroux0–0DNational 2 - Group CChateauroux – Limonest0–1VNational 2 - Group CUF Touraine – Chateauroux1–1DNational 2 - Group CChateauroux – Hyères0–1VNational 2 - Group CHauts Lyonnais – Chateauroux0–0D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
27/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DLDLL · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.