Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
National 2 - Group C logó
Franciaország · 2026/27 szezon

National 2 - Group C 2026/27: eredmények, tabella és program

National 2 - Group C 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group C - 8.

Mérkőzés
64
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 2
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 69/100
64 mérkőzés 17 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 38,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok frissítésre várnak20 órája

Csapat0
Mérkőzés64
Befejezett62
Élő0
Következő2
Aktuális fordulóGroup C - 8

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

National 2 - Group C 2026/2027

62 meccs
Befejezett meccs62
Gól / meccs2,58
BTTS46,8%
Over 2,548,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Nimes82,132,130,7550,0%62,5%
2Rumilly Vallières81,883,381,5050,0%87,5%
3Hyères81,751,380,5037,5%37,5%
4Fréjus St-Raphaël71,711,861,4328,6%71,4%
5Toulon81,631,130,6337,5%37,5%
6Hauts Lyonnais81,631,251,1375,0%50,0%
7Troyes II81,631,251,6337,5%62,5%
8UF Touraine61,500,830,6733,3%16,7%
9Chasselay MDA71,291,571,2957,1%42,9%
10Andrézieux71,291,001,0042,9%14,3%
11Saint-Priest81,251,251,6387,5%62,5%
12Limonest61,171,331,6783,3%50,0%
13Lyon Duchere71,001,141,8642,9%57,1%
14Bourges Foot 1870,570,431,1428,6%28,6%
15Istres70,570,291,5728,6%42,9%
16Chateauroux70,430,861,7142,9%28,6%
17Canet Roussillon70,430,432,0028,6%57,1%