Metz eredmények, meccsek és forma
Metz aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 14:12
V18.9 Csapatközpont 360
Metz meccsközpont
Csapatprogram naprakész25 másodperce
Utolsó forma
VDGYVD

Montpellier
Ligue 2 · Regular Season - 12
2026. 11. 06. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,134 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY6D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,50
BTTS80%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,134 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
25formaindex / 1000,75 pont/meccs
2GY9D9V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,95
BTTS65%20 lefedett
Over 2,560%20 lefedett
Kapott gól nélkül20%20 lefedett
xG / meccs1,134 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,892 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
30formaindex / 1000,90 pont/meccs
2GY3D5V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%10 lefedett
Over 2,580%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs0,892 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,85 pont/meccs
4GY5D11V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,95
BTTS60%20 lefedett
Over 2,565%20 lefedett
Kapott gól nélkül20%20 lefedett
xG / meccs0,892 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
0GY4D1V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,362 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY6D4V
Lőtt gól / meccs0,90
Kapott gól / meccs1,90
BTTS50%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs1,362 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
1GY7D12V
Lőtt gól / meccs1,05
Kapott gól / meccs2,35
BTTS60%20 lefedett
Over 2,560%20 lefedett
Kapott gól nélkül20%20 lefedett
xG / meccs1,362 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
9 meccs2–5–2 GY–D–V15–15 gólok1,22 pont/meccs
34 meccs3–8–23 GY–D–V32–76 gólok0,50 pont/meccs
2 meccs1–1–0 GY–D–V4–2 gólok2,00 pont/meccs
36 meccs8–6–22 GY–D–V38–62 gólok0,83 pont/meccs
38 meccs6–13–19 GY–D–V35–69 gólok0,82 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLWDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.