Franciaország · 2024/25 szezon
Ligue 1 2024/25: eredmények, tabella és program
Ligue 1 2024/25 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Relegation Round.
- Mérkőzés
- 308
- Tabellás csapat
- 18
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 08. 15. 23:33
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 80/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
308 mérkőzés
19 csapat
18 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
0,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum81 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Bontás
Ligue 1
| # | Csapat | M | GY | D | V | Gól | GK | P | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 26 | 6 | 2 | 92:35 | +57 | 84 | GYGYVVD | |
| 2 | 34 | 20 | 5 | 9 | 74:47 | +27 | 65 | GYGYDGYGY | |
| 3 | 34 | 18 | 7 | 9 | 63:41 | +22 | 61 | VGYGYDD | |
| 4 | 34 | 17 | 9 | 8 | 66:41 | +25 | 60 | GYVGYGYGY | |
| 5 | 34 | 17 | 9 | 8 | 52:36 | +16 | 60 | GYVDGYGY | |
| 6 | 34 | 17 | 6 | 11 | 65:46 | +19 | 57 | GYVVGYV | |
| 7 | 34 | 16 | 9 | 9 | 56:44 | +12 | 57 | VVGYGYD | |
| 8 | 34 | 15 | 7 | 12 | 42:39 | +3 | 52 | GYDGYVGY | |
| 9 | 34 | 15 | 5 | 14 | 52:59 | -7 | 50 | VGYGYVV | |
| 10 | 34 | 11 | 9 | 14 | 44:43 | +1 | 42 | GYDGYDV | |
| 11 | 34 | 11 | 9 | 14 | 48:51 | -3 | 42 | VDVGYV | |
| 12 | 34 | 13 | 2 | 19 | 51:50 | +1 | 41 | VGYVVGY | |
| 13 | 34 | 8 | 12 | 14 | 39:52 | -13 | 36 | GYDVDD | |
| 14 | 34 | 10 | 6 | 18 | 32:53 | -21 | 36 | VGYGYVV | |
| 15 | 34 | 10 | 4 | 20 | 40:71 | -31 | 34 | GYVGYDV | |
| 16 | 34 | 8 | 9 | 17 | 33:47 | -14 | 33 | VDVVV | |
| 17 | 34 | 8 | 6 | 20 | 39:77 | -38 | 30 | VGYVVGY | |
| 18 | 34 | 4 | 4 | 26 | 23:79 | -56 | 16 | VVVDV |
M 34GY 26D 6V 2Gól 92:35GK +57
GYGYVVDM 34GY 20D 5V 9Gól 74:47GK +27
GYGYDGYGYM 34GY 18D 7V 9Gól 63:41GK +22
VGYGYDDM 34GY 17D 9V 8Gól 66:41GK +25
GYVGYGYGYM 34GY 17D 9V 8Gól 52:36GK +16
GYVDGYGYM 34GY 17D 6V 11Gól 65:46GK +19
GYVVGYVM 34GY 16D 9V 9Gól 56:44GK +12
VVGYGYDM 34GY 15D 7V 12Gól 42:39GK +3
GYDGYVGYM 34GY 15D 5V 14Gól 52:59GK -7
VGYGYVVM 34GY 11D 9V 14Gól 44:43GK +1
GYDGYDVM 34GY 11D 9V 14Gól 48:51GK -3
VDVGYVM 34GY 13D 2V 19Gól 51:50GK +1
VGYVVGYM 34GY 8D 12V 14Gól 39:52GK -13
GYDVDDM 34GY 10D 6V 18Gól 32:53GK -21
VGYGYVVM 34GY 10D 4V 20Gól 40:71GK -31
GYVGYDVM 34GY 8D 9V 17Gól 33:47GK -14
VDVVVM 34GY 8D 6V 20Gól 39:77GK -38
VGYVVGYM 34GY 4D 4V 26Gól 23:79GK -56
VVVDVA hazai és idegenbeli pontszám a részeredményekből számított 3×győzelem + döntetlen. A gondolatjel hiányzó forrásadatot jelent.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Paris Saint Germain717310052Gyengülő trend ↓2Metz66678060Stabil trend →3Strasbourg60677252Gyengülő trend ↓4Monaco57606060Gyengülő trend ↓5Lille56635264Stabil trend →6Lyon56608440Gyengülő trend ↓7Lens55635260Stabil trend →8Marseille52538828Javuló trend ↑9Nice50476848Javuló trend ↑10Stade Brestois 2947576424Gyengülő trend ↓11Auxerre46475648Gyengülő trend ↓12Nantes43404460Stabil trend →13Le Havre41476816Stabil trend →14Rennes41406828Stabil trend →15Reims38373656Gyengülő trend ↓16Toulouse36305232Javuló trend ↑17Saint Etienne35376016Stabil trend →18Angers29302440Javuló trend ↑19Montpellier143816Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
308 meccsLigue 1 2024/2025
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 34 | 2,47 | 2,71 | 1,03 | 79,4% | 73,5% | |
| 2 | 2 | 2,00 | 2,00 | 1,00 | 100,0% | 50,0% | |
| 3 | 34 | 1,91 | 2,18 | 1,38 | 67,7% | 67,7% | |
| 4 | 34 | 1,79 | 1,85 | 1,21 | 61,8% | 64,7% | |
| 5 | 34 | 1,76 | 1,94 | 1,21 | 67,7% | 58,8% | |
| 6 | 34 | 1,76 | 1,53 | 1,06 | 58,8% | 50,0% | |
| 7 | 34 | 1,68 | 1,91 | 1,35 | 61,8% | 64,7% | |
| 8 | 34 | 1,68 | 1,65 | 1,29 | 64,7% | 58,8% | |
| 9 | 34 | 1,53 | 1,24 | 1,15 | 38,2% | 35,3% | |
| 10 | 34 | 1,47 | 1,53 | 1,74 | 55,9% | 61,8% | |
| 11 | 34 | 1,24 | 1,29 | 1,26 | 55,9% | 50,0% | |
| 12 | 34 | 1,24 | 1,41 | 1,50 | 55,9% | 61,8% | |
| 13 | 34 | 1,21 | 1,50 | 1,47 | 47,1% | 58,8% | |
| 14 | 34 | 1,06 | 1,15 | 1,53 | 64,7% | 44,1% | |
| 15 | 34 | 1,06 | 0,94 | 1,56 | 38,2% | 32,4% | |
| 16 | 34 | 1,00 | 1,18 | 2,09 | 61,8% | 61,8% | |
| 17 | 36 | 0,94 | 0,97 | 1,42 | 50,0% | 44,4% | |
| 18 | 34 | 0,88 | 1,15 | 2,26 | 55,9% | 55,9% | |
| 19 | 34 | 0,47 | 0,68 | 2,32 | 41,2% | 55,9% |