OFI eredmények, meccsek és forma
OFI aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 17:12
V18.9 Csapatközpont 360
OFI meccsközpont
Csapatprogram naprakész11 perce
Utolsó forma
GYVGYVV

Hapoel Beer Sheva
Európa-liga · League Stage - 4
2026. 11. 05. 21:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
2GY0D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,634 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,30 pont/meccs
4GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,50
BTTS40%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs1,146 lefedett
Minden pálya
17 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
9GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,47
Kapott gól / meccs1,00
BTTS29%17 lefedett
Over 2,547%17 lefedett
Kapott gól nélkül53%17 lefedett
xG / meccs1,038 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs1,552 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,63
BTTS25%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs1,503 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
79formaindex / 1002,38 pont/meccs
6GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,63
BTTS25%8 lefedett
Over 2,550%8 lefedett
Kapott gól nélkül63%8 lefedett
xG / meccs1,503 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs0,944 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
3GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs0,755 lefedett
Idegenben
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
3GY1D5V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS33%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül44%9 lefedett
xG / meccs0,755 lefedett
Legutóbbi eredmények
Super League 1Panetolikos – OFI0–1GYCupLarisa – OFI1–0VSuper League 1OFI – PAOK2–1GYEurópa-ligaOFI – Bayer Leverkusen0–2VSuper League 1Kalamata – OFI4–3VEurópa-ligaRennes – OFI2–1VSuper League 1AEK Athens FC – OFI3–0VSuper League 1OFI – Asteras Tripolis2–2DEurópa-ligaOFI – 1899 Hoffenheim2–0GYSuper League 1Olympiakos Piraeus – OFI0–1GYCupOFI – Nestos Chrisoupolis3–0GYSuper League 1OFI – Kifisia2–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
53/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLLWW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.