Flambeau du Centre eredmények, meccsek és forma
Flambeau du Centre aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 08:48
V18.9 Csapatközpont 360
Flambeau du Centre meccsközpont
Csapatprogram naprakész4 perce
Utolsó forma
VGYVDV

Olympic Star
Ligue A · Regular Season - 11
2026. 11. 04. 14:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS56%9 lefedett
Over 2,544%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
8formaindex / 1000,25 pont/meccs
0GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,75
Kapott gól / meccs2,00
BTTS75%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs0,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue AFlambeau du Centre – Musongati1–4VLigue APanthere Noir – Flambeau du Centre0–2GYLigue AFlambeau du Centre – Le Messager Ngozi0–1VLigue ANever Give Up Academy – Flambeau du Centre2–2DLigue AFlambeau du Centre – Muzinga1–2VLigue ABumamuru – Flambeau du Centre0–1GYLigue ARoyal Vision – Flambeau du Centre2–1VLigue AFlambeau du Centre – Aigle Noir1–1DLigue AKayanza United – Flambeau du Centre0–0D
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
37/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDLWL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.