Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ligue A logó
Burundi · 2026/27 szezon

Ligue A 2026/27: eredmények, tabella és program

Ligue A 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 10.

Mérkőzés
81
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 7
Helyi adat
2026. 11. 01. 02:24
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
81 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 1,5% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek1 perce

Csapat0
Mérkőzés81
Befejezett68
Élő0
Következő7
Aktuális fordulóRegular Season - 10

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Ligue A 2026/2027

68 meccs
Befejezett meccs68
Gól / meccs2,28
BTTS48,5%
Over 2,539,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Royal Vision102,402,500,5050,0%60,0%
2Rukinzo72,001,860,4328,6%42,9%
3Muzinga92,001,220,5644,4%33,3%
4Le Messager Ngozi82,000,880,7525,0%25,0%
5Olympic Star91,561,220,8955,6%33,3%
6Ngozi City81,501,131,3837,5%50,0%
7Bumamuru101,401,201,0040,0%30,0%
8Aigle Noir91,331,331,2277,8%44,4%
9Vital'O91,331,221,6766,7%55,6%
10Musongati91,221,111,2244,4%44,4%
11Flambeau du Centre81,131,001,0050,0%37,5%
12Never Give Up Academy81,130,751,0037,5%37,5%
13Inter Star71,001,291,43100,0%57,1%
14Kayanza United80,630,631,3862,5%25,0%
15Panthere Noir80,500,381,3825,0%12,5%
16Young Star90,220,332,4433,3%44,4%