SC Villa eredmények, meccsek és forma
SC Villa aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 08:48
V18.9 Csapatközpont 360
SC Villa meccsközpont
Csapatprogram naprakész4 perce
Utolsó forma
GYDVGYV

BUL
Premier League · Regular Season - 10
2026. 11. 03. 14:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,40
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,10
BTTS50%10 lefedett
Over 2,540%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
52formaindex / 1001,57 pont/meccs
6GY4D4V
Lőtt gól / meccs1,36
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%14 lefedett
Over 2,536%14 lefedett
Kapott gól nélkül29%14 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,13
Kapott gól / meccs0,88
BTTS50%8 lefedett
Over 2,525%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
3GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,13
Kapott gól / meccs0,88
BTTS50%8 lefedett
Over 2,525%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Premier LeagueLugazi – SC Villa1–2GYPremier LeagueSC Villa – Blacks Power0–0DPremier LeagueSC Villa – Lijabatho1–3VPremier LeagueSC Villa – Mbarara City2–0GYPremier LeagueLifofane – SC Villa3–0VPremier LeaguePolice – SC Villa1–6GYPremier LeagueSC Villa – LMPS1–1DPremier LeagueKataka – SC Villa1–1DPremier LeagueSC Villa – Members0–1VPremier LeagueSC Villa – Express2–0GYPremier LeagueSC Villa – LCS2–1GYPremier LeagueURA – SC Villa0–1GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
73/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DWWDW · 8 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.