Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Premier League logó
Uganda · 2026/27 szezon

Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program

Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 9.

Mérkőzés
84
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 11
Helyi adat
2026. 11. 01. 11:28
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 82/100
84 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 73,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

Szezonadatok

Premier League 2026/2027

67 meccs
Befejezett meccs67
Gól / meccs2,16
BTTS40,3%
Over 2,540,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1BUL72,432,000,5757,1%42,9%
2SC Villa82,251,880,5050,0%25,0%
3Kitara52,201,200,6060,0%20,0%
4NEC82,131,750,5037,5%37,5%
5Entebbe UPPC81,881,000,3825,0%25,0%
6KCCA71,861,140,8628,6%28,6%
7Blacks Power81,631,001,2537,5%50,0%
8URA71,430,860,8628,6%28,6%
9Vipers81,381,630,5012,5%37,5%
10Maroons81,381,631,0062,5%62,5%
11Police81,380,881,5037,5%50,0%
12UPDF81,000,500,8825,0%25,0%
13Mbarara City71,000,571,1428,6%28,6%
14Lugazi81,000,751,3850,0%62,5%
15Express80,880,751,0037,5%25,0%
16Ntugasaze70,430,572,5742,9%57,1%
17Kataka80,380,882,5075,0%75,0%
18Kigezi HomeBoyz60,170,331,5033,3%33,3%