Eintracht Mahlsdorf eredmények, meccsek és forma
Eintracht Mahlsdorf aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Eintracht Mahlsdorf meccsközpont
Helyi csapatarchívum2 napja
Utolsó forma
GYGYGYGYGY
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Oberliga - Nordost-NordFC Lok Stendal – Eintracht Mahlsdorf0–4GYOberliga - Nordost-NordEintracht Mahlsdorf – Hertha Zehlendorf2–1GYOberliga - Nordost-NordUnion Klosterfelde – Eintracht Mahlsdorf1–3GYOberliga - Nordost-NordEintracht Mahlsdorf – Neustrelitz2–1GYOberliga - Nordost-NordEintracht Mahlsdorf – Mecklenburg Schwerin3–1GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,80
Kapott gól / meccs0,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
81formaindex / 1002,44 pont/meccs
7GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS56%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
81formaindex / 1002,44 pont/meccs
7GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,67
BTTS56%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül33%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
100formaindex / 1003,00 pont/meccs
5GY0D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs0,75
BTTS50%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Oberliga - Nordost-NordFC Lok Stendal – Eintracht Mahlsdorf0–4GYOberliga - Nordost-NordEintracht Mahlsdorf – Hertha Zehlendorf2–1GYOberliga - Nordost-NordUnion Klosterfelde – Eintracht Mahlsdorf1–3GYOberliga - Nordost-NordEintracht Mahlsdorf – Neustrelitz2–1GYOberliga - Nordost-NordEintracht Mahlsdorf – Mecklenburg Schwerin3–1GYOberliga - Nordost-NordBAK '07 – Eintracht Mahlsdorf1–0VOberliga - Nordost-NordEintracht Mahlsdorf – Sparta Lichtenberg2–0GYOberliga - Nordost-NordReinickendorfer Fuchse – Eintracht Mahlsdorf1–1DOberliga - Nordost-NordEintracht Mahlsdorf – Optik Rathenow1–0GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
75/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WWWWW · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.