Németország · 2026/27 szezon
Oberliga - Nordost-Nord 2026/27: eredmények, tabella és program
Oberliga - Nordost-Nord 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: NOFV-Nord - 11.
- Mérkőzés
- 80
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 08. 16:23
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 65/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
80 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
2,6% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum4 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Sparta LichtenbergAnker Wismar4–0VégeNeustrelitzFC Lok Stendal2–0VégeUnion KlosterfeldeHertha Zehlendorf1–1VégeBAK '07Tennis Borussia4–1VégeMecklenburg SchwerinSiedenbollentin2–0VégeOptik RathenowLichtenberg4–1VégeReinickendorfer FuchseHansa Rostock II1–1VégeEintracht MahlsdorfMakkabi3–0VégeAnker WismarReinickendorfer Fuchse2–1VégeTennis BorussiaSparta Lichtenberg1–2VégeFC Lok StendalEintracht Mahlsdorf0–4VégeUnion KlosterfeldeMecklenburg Schwerin1–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Eintracht Mahlsdorf78838476Javuló trend ↑2BAK '0764707256Gyengülő trend ↓3Hertha Zehlendorf64638068Stabil trend →4Optik Rathenow57607256Stabil trend →5Hansa Rostock II51438444Stabil trend →6Reinickendorfer Fuchse49504860Javuló trend ↑7Sparta Lichtenberg46476440Javuló trend ↑8Lichtenberg41404844Gyengülő trend ↓9Siedenbollentin40374060Gyengülő trend ↓10Mecklenburg Schwerin40375240Stabil trend →11Tennis Borussia37373252Stabil trend →12Neustrelitz36374436Javuló trend ↑13Anker Wismar36434816Stabil trend →14Union Klosterfelde35333640Gyengülő trend ↓15FC Lok Stendal29274420Gyengülő trend ↓16Makkabi27332024Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
80 meccsOberliga - Nordost-Nord 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 2,50 | 2,10 | 0,60 | 50,0% | 60,0% | |
| 2 | 10 | 2,10 | 1,80 | 1,10 | 70,0% | 60,0% | |
| 3 | 10 | 1,90 | 2,00 | 0,80 | 40,0% | 70,0% | |
| 4 | 10 | 1,80 | 1,80 | 1,10 | 30,0% | 50,0% | |
| 5 | 10 | 1,50 | 1,20 | 1,00 | 70,0% | 50,0% | |
| 6 | 10 | 1,40 | 1,60 | 1,50 | 60,0% | 60,0% | |
| 7 | 10 | 1,30 | 2,10 | 1,40 | 70,0% | 60,0% | |
| 8 | 10 | 1,30 | 1,20 | 2,10 | 60,0% | 80,0% | |
| 9 | 10 | 1,20 | 1,20 | 1,40 | 60,0% | 40,0% | |
| 10 | 10 | 1,10 | 1,00 | 1,00 | 30,0% | 30,0% | |
| 11 | 10 | 1,10 | 1,30 | 1,50 | 80,0% | 50,0% | |
| 12 | 10 | 1,10 | 0,80 | 1,20 | 40,0% | 40,0% | |
| 13 | 10 | 1,10 | 1,10 | 1,60 | 50,0% | 60,0% | |
| 14 | 10 | 1,00 | 0,90 | 1,50 | 70,0% | 50,0% | |
| 15 | 10 | 1,00 | 0,50 | 1,90 | 20,0% | 30,0% | |
| 16 | 10 | 0,80 | 1,10 | 2,00 | 60,0% | 50,0% |