Ismaning eredmények, meccsek és forma
Ismaning aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Ismaning meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYVGYGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
3GY0D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,40
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
5GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,60
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
13 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,69 pont/meccs
7GY1D5V
Lőtt gól / meccs2,31
Kapott gól / meccs1,46
BTTS62%13 lefedett
Over 2,577%13 lefedett
Kapott gól nélkül23%13 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs3,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,5100%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs1,83
BTTS83%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY0D2V
Lőtt gól / meccs3,17
Kapott gól / meccs1,83
BTTS83%6 lefedett
Over 2,5100%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
3GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,43 pont/meccs
3GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,57
Kapott gól / meccs1,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Oberliga - Bayern SüdSchalding-Heining – Ismaning0–1GYOberliga - Bayern SüdIsmaning – Schwabmünchen1–2VOberliga - Bayern SüdTuS Geretsried – Ismaning1–2GYOberliga - Bayern SüdIsmaning – Heimstetten3–2GYOberliga - Bayern SüdPipinsried – Ismaning2–1VOberliga - Bayern SüdIsmaning – 1860 München II5–2GYOberliga - Bayern SüdKottern – Ismaning1–0VOberliga - Bayern SüdIsmaning – 1860 Rosenheim4–2GYOberliga - Bayern SüdSportfreunde Schwaig – Ismaning2–2DOberliga - Bayern SüdErlbach – Ismaning2–0VOberliga - Bayern SüdIsmaning – Kirchanschöring4–0GYOberliga - Bayern SüdGundelfingen – Ismaning0–5GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
51/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: LWWLW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.