Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Oberliga - Bayern Süd logó
Németország · 2026/27 szezon

Oberliga - Bayern Süd 2026/27: eredmények, tabella és program

Oberliga - Bayern Süd 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Bayern Süd - 17.

Mérkőzés
117
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 5
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 65/100
117 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 2,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok frissítésre várnak14 órája

Csapat0
Mérkőzés117
Befejezett112
Élő0
Következő5
Aktuális fordulóBayern Süd - 17

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Oberliga - Bayern Süd 2026/2027

112 meccs
Befejezett meccs112
Gól / meccs3,27
BTTS58,0%
Over 2,561,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
11880 Wasserburg122,502,501,0050,0%66,7%
2Erlbach122,081,750,6750,0%41,7%
3Pipinsried122,002,501,1766,7%66,7%
4Landshut121,751,751,0866,7%66,7%
5Ismaning131,692,311,4661,5%76,9%
6Hankofen-Hailing121,581,581,1758,3%50,0%
7Sportfreunde Schwaig131,542,001,2361,5%61,5%
8Schwabmünchen131,462,151,7769,2%76,9%
9Pfaffenhofen131,461,622,0869,2%76,9%
10Kottern121,421,000,9241,7%33,3%
11Heimstetten131,381,851,7769,2%61,5%
121860 Rosenheim121,251,421,6750,0%58,3%
131860 München II121,171,581,8358,3%50,0%
14Kirchanschöring121,001,172,0066,7%58,3%
15Gundelfingen130,771,231,6961,5%61,5%
16Deisenhofen120,671,253,0050,0%75,0%
17TuS Geretsried130,540,921,8546,2%61,5%
18Schalding-Heining130,380,852,9246,2%61,5%