Le Mans eredmények, meccsek és forma
Le Mans aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 01:52
V18.9 Csapatközpont 360
Le Mans meccsközpont
A csapatprogram elavult lehet2 napja
Utolsó forma
VDVVV

Monaco
Ligue 1 · Regular Season - 10
2026. 11. 07. 17:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
7formaindex / 1000,20 pont/meccs
0GY1D4V
Lőtt gól / meccs0,60
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,844 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
23formaindex / 1000,70 pont/meccs
1GY4D5V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs1,166 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
21formaindex / 1000,64 pont/meccs
1GY4D6V
Lőtt gól / meccs1,09
Kapott gól / meccs1,91
BTTS73%11 lefedett
Over 2,564%11 lefedett
Kapott gól nélkül0%11 lefedett
xG / meccs1,166 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,752 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,752 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,80
BTTS60%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,752 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,843 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS83%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs1,364 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
11formaindex / 1000,33 pont/meccs
0GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,00
BTTS83%6 lefedett
Over 2,550%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs1,364 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 1Estac Troyes – Le Mans2–0VLigue 1Auxerre – Le Mans1–1DLigue 1Le Mans – Toulouse0–3VLigue 1Paris Saint Germain – Le Mans3–1VKlub felkészülési mérkőzésekGuingamp – Le Mans2–1VLigue 1Le Mans – Lorient2–1GYLigue 1Le Mans – Lens2–2DLigue 1Nice – Le Mans1–1DLigue 1Rennes – Le Mans3–2VLigue 1Le Mans – Stade Brestois 292–2DKlub felkészülési mérkőzésekLe Mans – Le Havre0–1V
Következő mérkőzések
Ligue 1Le Mans – Monaco–ProgramLigue 1Marseille – Le Mans–ProgramLigue 1Le Mans – Lille–ProgramLigue 1Paris FC – Le Mans–ProgramLigue 1Le Havre – Le Mans–ProgramLigue 1Le Mans – Lyon–ProgramLigue 1Strasbourg – Le Mans–ProgramLigue 1Le Mans – Angers–ProgramLigue 1Le Mans – Nice–ProgramLigue 1Lorient – Le Mans–ProgramLigue 1Le Mans – Paris Saint Germain–ProgramLigue 1Monaco – Le Mans–Program
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
31/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: WLLDL · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.