Fortaleza U20 eredmények, meccsek és forma
Fortaleza U20 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 5 meccs
- Formaminta
- 5 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 02. 23:57
V18.9 Csapatközpont 360
Fortaleza U20 meccsközpont
Helyi csapatarchívum32 napja
Utolsó forma
DVDGYV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
1GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,5100%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
2 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY1D1V
Lőtt gól / meccs0,00
Kapott gól / meccs0,50
BTTS0%2 lefedett
Over 2,50%2 lefedett
Kapott gól nélkül50%2 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LWDD · 4 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.