Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Copa do Brasil U20 logó
Brazília · 2026/27 szezon

Copa do Brasil U20 2026/27: eredmények, tabella és program

Copa do Brasil U20 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Quarter-finals.

Mérkőzés
69
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 4
Helyi adat
2026. 11. 01. 17:42
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
69 mérkőzés 63 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 95,4% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek5 perce

Csapat0
Mérkőzés69
Befejezett65
Élő0
Következő4
Aktuális fordulóQuarter-finals

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Copa do Brasil U20 2026/2027

65 meccs
Befejezett meccs65
Gól / meccs4,08
BTTS53,9%
Over 2,573,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1São Paulo U2053,005,400,8080,0%100,0%
2Atlético Mineiro U2052,602,600,6060,0%60,0%
3Palmeiras U2042,503,501,5075,0%100,0%
4Paysandu PA U2052,403,200,600,0%80,0%
5Goiás U2042,252,251,75100,0%100,0%
6Flamengo U2052,202,800,6040,0%60,0%
7Operário PR U2052,202,001,0060,0%60,0%
8Vasco da Gama U2022,006,501,0050,0%100,0%
9Santa Cruz AC U2072,002,431,0057,1%71,4%
10CSA U2022,002,000,000,0%50,0%
11Tuna Luso PA U2022,002,000,5050,0%50,0%
12Ceará U2051,801,601,2080,0%80,0%
13Bahia U2021,508,000,500,0%50,0%
14Nautico U2041,502,752,0075,0%75,0%
15Grêmio U2021,503,001,5050,0%100,0%
16Cruzeiro U2021,502,001,50100,0%100,0%
17Botafogo U2041,502,002,0050,0%75,0%
18São Raimundo RR U2041,503,253,25100,0%100,0%
19Criciuma U2041,501,751,7550,0%75,0%
20Athletic Club MG U2021,501,501,50100,0%100,0%