Dunkerque eredmények, meccsek és forma
Dunkerque aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 11 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Dunkerque meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
VDGYVV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,734 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs0,70
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%10 lefedett
Over 2,530%10 lefedett
Kapott gól nélkül0%10 lefedett
xG / meccs0,734 lefedett
Minden pálya
11 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,82 pont/meccs
2GY3D6V
Lőtt gól / meccs0,91
Kapott gól / meccs1,73
BTTS45%11 lefedett
Over 2,536%11 lefedett
Kapott gól nélkül0%11 lefedett
xG / meccs0,734 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
28formaindex / 1000,83 pont/meccs
1GY2D3V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs1,50
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül0%6 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,252 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,252 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,252 lefedett
Legutóbbi eredmények
Ligue 2Rodez – Dunkerque1–0VLigue 2Dunkerque – Metz1–1DLigue 2Nantes – Dunkerque2–3GYLigue 2Dunkerque – Annecy0–1VKlub felkészülési mérkőzésekDunkerque – RAAL La Louvière0–4VLigue 2PAU – Dunkerque2–0VLigue 2Dunkerque – Saint Etienne2–1GYLigue 2Dunkerque – Clermont Foot1–1DLigue 2Nancy – Dunkerque2–0VLigue 2Dunkerque – Montpellier0–1VLigue 2Reims – Dunkerque3–3D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
34/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LLWDL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.