Creteil eredmények, meccsek és forma
Creteil aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 17:57
V18.9 Csapatközpont 360
Creteil meccsközpont
Csapatprogram naprakész4 perce
Utolsó forma
GYGYGYDV

Biesheim
National 2 - Group A · Group A - 9
2026. 11. 07. 17:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs0,40
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül60%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs0,43
BTTS29%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
4GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,86
Kapott gól / meccs0,43
BTTS29%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül57%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
75formaindex / 1002,25 pont/meccs
3GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,75
Kapott gól / meccs0,50
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
1GY2D0V
Lőtt gól / meccs0,67
Kapott gól / meccs0,33
BTTS33%3 lefedett
Over 2,50%3 lefedett
Kapott gól nélkül67%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
National 2 - Group ACreteil – Haguenau7–0GYNational 2 - Group ACreteil – Furiani-Agliani3–1GYNational 2 - Group AEpinal – Creteil0–1GYNational 2 - Group AMontlouis – Creteil0–0DNational 2 - Group ACreteil – Dieppe0–1VNational 2 - Group AFeignies-Aulnoye – Creteil1–1DNational 2 - Group ACreteil – Colmar1–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
68/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LDWWW · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.