Franciaország · 2026/27 szezon
National 2 - Group A 2026/27: eredmények, tabella és program
National 2 - Group A 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group A - 9.
- Mérkőzés
- 65
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 5
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 07:42
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 78/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
65 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
25,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészeképpen most
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Feignies-AulnoyeBastia-Borgo1–0VégeMontlouisChambly Thelle FC1–2VégeFuriani-AglianiBiesheim1–0VégeEpinalSt-Pryvé St-Hilaire2–2VégeCreteilHaguenau7–0VégeColmarSt Maur Lusitanos1–1VégeChantillyLe Pays du Valois1–1VégeLe Pays du ValoisMontlouis4–1VégeRacing Colombes 92Feignies-Aulnoye0–0VégeCreteilFuriani-Agliani3–1VégeChambly Thelle FCDieppe3–2VégeBastia-BorgoColmar3–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Creteil68677483Stabil trend →2Furiani-Agliani68718065Javuló trend ↑3Chambly Thelle FC67757560Gyengülő trend ↓4St Maur Lusitanos62676065Gyengülő trend ↓5Racing Colombes 9262675771Javuló trend ↑6Feignies-Aulnoye61673585Javuló trend ↑7Biesheim49467050Javuló trend ↑8Dieppe44435149Javuló trend ↑9Le Pays du Valois43387431Javuló trend ↑10Bastia-Borgo36334643Javuló trend ↑11Epinal34254545Gyengülő trend ↓12St-Pryvé St-Hilaire33194043Stabil trend →13Montlouis29254025Stabil trend →14Colmar28252535Gyengülő trend ↓15Haguenau26293515Stabil trend →16Chantilly1711270Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
60 meccsNational 2 - Group A 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,25 | 1,88 | 1,00 | 62,5% | 75,0% | |
| 2 | 8 | 2,13 | 2,00 | 0,88 | 50,0% | 50,0% | |
| 3 | 7 | 2,00 | 1,86 | 0,43 | 28,6% | 28,6% | |
| 4 | 8 | 2,00 | 1,50 | 0,88 | 87,5% | 50,0% | |
| 5 | 7 | 2,00 | 1,43 | 0,71 | 42,9% | 42,9% | |
| 6 | 8 | 2,00 | 0,88 | 0,38 | 37,5% | 12,5% | |
| 7 | 8 | 1,38 | 1,75 | 1,25 | 50,0% | 37,5% | |
| 8 | 7 | 1,29 | 1,29 | 1,29 | 71,4% | 28,6% | |
| 9 | 7 | 1,14 | 1,86 | 1,71 | 85,7% | 71,4% | |
| 10 | 7 | 1,00 | 1,14 | 1,43 | 57,1% | 57,1% | |
| 11 | 8 | 0,88 | 0,88 | 2,13 | 37,5% | 37,5% | |
| 12 | 8 | 0,75 | 1,13 | 1,38 | 50,0% | 37,5% | |
| 13 | 8 | 0,75 | 1,00 | 1,88 | 62,5% | 50,0% | |
| 14 | 8 | 0,75 | 0,63 | 1,63 | 37,5% | 37,5% | |
| 15 | 7 | 0,57 | 1,00 | 1,43 | 85,7% | 42,9% | |
| 16 | 6 | 0,33 | 0,67 | 2,83 | 66,7% | 66,7% |