Rochdale eredmények, meccsek és forma
Rochdale aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 18:41
V18.9 Csapatközpont 360
Rochdale meccsközpont
Csapatprogram naprakész6 perce
Utolsó forma
VVDVD

Doncaster
EFL Trophy · Group North - 8
2026. 11. 03. 20:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
13formaindex / 1000,40 pont/meccs
0GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs3,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,625 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,40
BTTS60%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs0,625 lefedett
Minden pálya
16 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
4GY4D8V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs2,13
BTTS50%16 lefedett
Over 2,569%16 lefedett
Kapott gól nélkül25%16 lefedett
xG / meccs0,625 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs2,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs0,842 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
3GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs0,842 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
46formaindex / 1001,38 pont/meccs
3GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,63
Kapott gól / meccs2,00
BTTS50%8 lefedett
Over 2,575%8 lefedett
Kapott gól nélkül38%8 lefedett
xG / meccs0,842 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs2,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,483 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
21formaindex / 1000,63 pont/meccs
1GY2D5V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs0,483 lefedett
Idegenben
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
21formaindex / 1000,63 pont/meccs
1GY2D5V
Lőtt gól / meccs0,88
Kapott gól / meccs2,25
BTTS50%8 lefedett
Over 2,563%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs0,483 lefedett
Legutóbbi eredmények
League TwoPort Vale – Rochdale4–2VLeague TwoRochdale – Accrington ST0–5VLeague TwoRochdale – Grimsby2–2DLeague TwoCrewe – Rochdale3–2VLeague TwoTranmere – Rochdale1–1DEFL TrophyHuddersfield – Rochdale5–0VLeague TwoRochdale – Swindon Town1–0GYLeague TwoFleetwood Town – Rochdale1–2GYEFL TrophyRochdale – Liverpool U213–3DLeague TwoRochdale – Oldham2–0GYLeague TwoWalsall – Rochdale0–0DLeague TwoRochdale – Gillingham1–4V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
36/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLDLL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.