Chesterfield eredmények, meccsek és forma
Chesterfield aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Chesterfield meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 napja
Utolsó forma
VGYDVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,455 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
50formaindex / 1001,50 pont/meccs
4GY3D3V
Lőtt gól / meccs1,90
Kapott gól / meccs1,50
BTTS80%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,455 lefedett
Minden pálya
15 meccsUtolsó 20 mérkőzés
44formaindex / 1001,33 pont/meccs
5GY5D5V
Lőtt gól / meccs1,67
Kapott gól / meccs1,47
BTTS73%15 lefedett
Over 2,553%15 lefedett
Kapott gól nélkül13%15 lefedett
xG / meccs1,455 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
73formaindex / 1002,20 pont/meccs
3GY2D0V
Lőtt gól / meccs2,60
Kapott gól / meccs1,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs2,022 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 10 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
3GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,13
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs2,022 lefedett
Hazai pálya
8 meccsUtolsó 20 mérkőzés
54formaindex / 1001,63 pont/meccs
3GY4D1V
Lőtt gól / meccs2,13
Kapott gól / meccs1,25
BTTS75%8 lefedett
Over 2,538%8 lefedett
Kapott gól nélkül13%8 lefedett
xG / meccs2,022 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,073 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,073 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,71
BTTS71%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,073 lefedett
Legutóbbi eredmények
League TwoNewport County – Chesterfield4–1VLeague TwoChesterfield – Crewe5–1GYLeague TwoChesterfield – Colchester1–1DLeague TwoPort Vale – Chesterfield1–0VLeague TwoCrawley Town – Chesterfield2–2DLeague TwoChesterfield – Tranmere4–2GYLeague TwoCheltenham – Chesterfield2–1VEFL TrophyChesterfield – Port Vale1–1DLeague TwoChesterfield – York2–0GYLeague TwoOldham – Chesterfield1–2GYLeague TwoChesterfield – Barnet3–3DLeague TwoChesterfield – Gillingham1–1D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
51/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DLDWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.