Crawley Town eredmények, meccsek és forma
Crawley Town aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Crawley Town meccsközpont
Helyi csapatarchívum3 napja
Utolsó forma
GYDVVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,60
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,385 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
2GY2D6V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs2,00
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül20%10 lefedett
xG / meccs1,385 lefedett
Minden pálya
14 meccsUtolsó 20 mérkőzés
29formaindex / 1000,86 pont/meccs
3GY3D8V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs1,79
BTTS64%14 lefedett
Over 2,557%14 lefedett
Kapott gól nélkül14%14 lefedett
xG / meccs1,385 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY2D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,80
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,503 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,71
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,503 lefedett
Hazai pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,43
Kapott gól / meccs1,71
BTTS57%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,503 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
1GY0D4V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,20
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
2GY1D4V
Lőtt gól / meccs1,14
Kapott gól / meccs1,86
BTTS71%7 lefedett
Over 2,557%7 lefedett
Kapott gól nélkül14%7 lefedett
xG / meccs1,212 lefedett
Legutóbbi eredmények
League TwoOldham – Crawley Town0–1GYLeague TwoCrawley Town – Tranmere1–1DLeague TwoCrawley Town – Shrewsbury2–3VLeague TwoSalford City – Crawley Town2–1VLeague TwoCrawley Town – Chesterfield2–2DEFL TrophyCrawley Town – Bromley4–0GYEFL TrophyMilton Keynes Dons – Crawley Town4–1VLeague TwoGrimsby – Crawley Town2–0VLeague TwoCrawley Town – Cheltenham1–3VLeague TwoAccrington ST – Crawley Town3–2VLeague TwoNorthampton – Crawley Town1–1DLeague TwoCrawley Town – Bristol Rovers0–2V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
28/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: DLLDW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.