Cheltenham eredmények, meccsek és forma
Cheltenham aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 31. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Cheltenham meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
VGYGYVD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,165 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
3GY3D4V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,90
BTTS70%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,036 lefedett
Minden pálya
16 meccsUtolsó 20 mérkőzés
48formaindex / 1001,44 pont/meccs
6GY5D5V
Lőtt gól / meccs1,69
Kapott gól / meccs1,81
BTTS81%16 lefedett
Over 2,575%16 lefedett
Kapott gól nélkül6%16 lefedett
xG / meccs1,036 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,164 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,56
BTTS78%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs1,164 lefedett
Hazai pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
5GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,56
BTTS78%9 lefedett
Over 2,578%9 lefedett
Kapott gól nélkül11%9 lefedett
xG / meccs1,164 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
27formaindex / 1000,80 pont/meccs
1GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs0,762 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,14
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs0,762 lefedett
Idegenben
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
24formaindex / 1000,71 pont/meccs
1GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,29
Kapott gól / meccs2,14
BTTS86%7 lefedett
Over 2,571%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs0,762 lefedett
Legutóbbi eredmények
League TwoTranmere – Cheltenham3–1VLeague TwoCheltenham – Newport County1–0GYLeague TwoCheltenham – Fleetwood Town4–2GYLeague TwoOldham – Cheltenham4–1VEFL TrophyCheltenham – Tottenham Hotspur U212–2DLeague TwoCheltenham – Salford City0–2VLeague TwoAccrington ST – Cheltenham2–0VLeague TwoCheltenham – Chesterfield2–1GYEFL TrophyCheltenham – Exeter City2–2DLeague TwoColchester – Cheltenham1–1DLeague TwoCrawley Town – Cheltenham1–3GYLeague TwoCheltenham – Grimsby2–2D
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
43/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LLWWL · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.