Dinamo Tbilisi II eredmények, meccsek és forma
Dinamo Tbilisi II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 19:26
V18.9 Csapatközpont 360
Dinamo Tbilisi II meccsközpont
Csapatprogram naprakész13 perce
Utolsó forma
DGYVDD

Merani Tbilisi
Liga 3 · Regular Season - 27
2026. 11. 06. 11:00Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS86%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,71 pont/meccs
3GY3D1V
Lőtt gól / meccs2,14
Kapott gól / meccs1,57
BTTS86%7 lefedett
Over 2,543%7 lefedett
Kapott gól nélkül0%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,67
Kapott gól / meccs1,67
BTTS100%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül0%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
42formaindex / 1001,25 pont/meccs
1GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs1,50
BTTS75%4 lefedett
Over 2,525%4 lefedett
Kapott gól nélkül0%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
56/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: DDLWD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.