Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Liga 3 logó
Grúzia · 2026/27 szezon

Liga 3 2026/27: eredmények, tabella és program

Liga 3 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 26.

Mérkőzés
79
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 19
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
79 mérkőzés 16 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 91,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok frissítésre várnak10 órája

Csapat0
Mérkőzés79
Befejezett60
Élő0
Következő19
Aktuális fordulóRegular Season - 26

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Liga 3 2026/2027

60 meccs
Befejezett meccs60
Gól / meccs3,58
BTTS50,0%
Over 2,566,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Guria82,752,880,2512,5%50,0%
2Varketili42,003,000,7525,0%75,0%
3Margveti 200682,002,001,1325,0%75,0%
4Dinamo Tbilisi II71,712,141,5785,7%42,9%
5Merani Tbilisi101,701,801,9050,0%80,0%
6Saburtalo II91,563,111,5666,7%66,7%
7Lokomotivi Tbilisi81,502,001,2575,0%62,5%
8Iberia 201081,381,751,3850,0%62,5%
9Gonio81,381,001,3825,0%37,5%
10WIT Georgia81,251,381,7562,5%75,0%
11Didube 201471,141,861,8657,1%71,4%
12Iveria Khashuri61,002,502,5066,7%83,3%
13Irao81,001,381,5050,0%50,0%
14Kolkheti Khobi80,751,132,2562,5%62,5%
15Gardabani60,500,672,6750,0%100,0%
16Betlemi70,000,295,2928,6%85,7%