Kauno Žalgiris II eredmények, meccsek és forma
Kauno Žalgiris II aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 10 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 10. 30. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Kauno Žalgiris II meccsközpont
Helyi csapatarchívum4 napja
Utolsó forma
GYGYVDV
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs2,00
BTTS20%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,50
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
6GY1D3V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,50
BTTS40%10 lefedett
Over 2,560%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
80formaindex / 1002,40 pont/meccs
4GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
83formaindex / 1002,50 pont/meccs
5GY0D1V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%6 lefedett
Over 2,567%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
33formaindex / 1001,00 pont/meccs
1GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs2,25
BTTS25%4 lefedett
Over 2,550%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
1 LygaKauno Žalgiris II – Neptūną Klaipėda2–0GY1 LygaDainava – Kauno Žalgiris II0–1GY1 LygaKauno Žalgiris II – Transinvest 20–2V1 LygaFA Šiauliai II – Kauno Žalgiris II3–3D1 LygaMinija – Kauno Žalgiris II5–0V1 LygaKauno Žalgiris II – Garliava3–2GY1 LygaKauno Žalgiris II – Ekranas2–1GY1 LygaBe1 NFA – Kauno Žalgiris II1–0V1 LygaKauno Žalgiris II – Hegelmann II3–0GY1 LygaKauno Žalgiris II – Jonava2–1GY
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
54/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: LDLWW · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.